Австрійку, яка закликала Путіна ввести війська, посадили на 14 років (ВІДЕО)

Новини

Так Моніку Унгер засудили за участь в радикальній організації, яка намагалася ініціювати повалення державного ладу. Під час оголошення вироку суд в південному місті Грац зазначив, що суворе покарання виправдано чітким сигналом – “антидержавна діяльність нетерпима”. Унгер постала перед судом разом з 13 іншими членами руху, які були арештовані в квітні 2017 року за участю понад 450 поліцейських. Другого заступника Унгер, 71-річного екс-співробітника поліції, також визнали винним в державній зраді і засудили до 10 років в’язниці.

12 інших членів були визнані винними в “створенні антидержавної організації” і укладені на термін до 3 років. Організація Staatenbund була утворена в 2015 році і видала окремим членам “дипломатичні паспорти”, а також власні номерні знаки. Організація заборонила членам платити податки уряду Австрії та зібрала майже 40 000 євро в якості зборів в свій власний “реєстр землі”. Унгер зізналася, що намагалася організувати “затримання” і “суд” над дійовими особами, суддями і банківськими службовцями, щоб замінити їх своєю власною адміністрацією. На думку Унгер, вона була “жертвою репресивної системи”.

Нагадаємо, в листопаді минулого року в Австрії затримали колишнього полковника збройних сил Австрії за підозрою в 20-річному шпигунстві на користь Росії. Глава МЗС Австрії Карін Кнайсль скасувала свою планову поїздку в Росію у зв’язку з повідомленнями про те, що відставний австрійський військовий міг шпигувати на користь Росії протягом 20 років.

Джерело